Bez Wi-Fi

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

Bez Wi-Fi

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Cisco RV042; Spolehlivý a výkonný router, který se vyznačuje vysokou úrovní zabezpečení a ethernetovým switchem s automatickým rozpoznáním připojeného typu kabelu a dvěma WAN porty , které buď zvýší výkon...
107,93 €
WAN konektory: 2x 10/100/1000BaseT (RJ45); LAN konektory: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45)Management, monitoring a konfigurace Administrace přes webové rozhraní; SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2; Syslog - Security Issues in Network Event Lo...
202,90 €
Cisco Small Business RV325; Gigabit Dual WAN VPN Cisco RV325, router pre businessclacc riešení v malých a stredných podnicích. Vestavěný SPI firewall, robustní overovaní a řízení přístupu, SSL VPN, IPsec a PPTP, VPN...
305,03 €
Mikrotik Cloud Core CCR1016-12S-1S+; CCR1016-12S-1S+ je rychlý průmyslový router s nejmodernějším 16 jádrovým procesorem. Tento model je vybaven 12 SFP porty a 1 SFP+ pro 10Gbit připojení, USB, sériovým portem, dotykovým...
601,51 €
Mikrotik CloudCore CCR10097G1C1S+; Nová verze oblíbeného switche. Nabízí zcela nezávislé ethernetové porty s přímým napojením na CPU. Switch pohání devitijádrový procesor o frekvenci 1,2 GHz doplněný o 2...
526,81 €
Mikrotik CloudCore CCR10097G1C1S+PC; Nová verze oblíbeného switche. Nabízí zcela nezávislé ethernetové porty s přímým napojením na CPU. Switch pohání devitijádrový procesor o frekvenci 1 GHz doplněný o 2...
526,81 €
RB750r3 je malý pětiportový ethernetový router v pěkném plastikovém case. Jedná se o nejdostupnější MPLS kompatibilní router na trhu. Nejsou potřeba žádné další kompromisy mezi výkonem a cenou - RB750r3 obsáhne obojí.
48,49 €
MikroTik RouterBOARD RB750r2RB750r2 je malý pětiportový ethernetový router v pěkném plastikovém case. Cena přístroje je nižší než samotné licence RouterOS, která je součástí. Jedná se o nejdostupnější MPLS kompatibilní r...
33,91 €
MikroTik RB760iGS; Router, který najde využití tam, kde není zapotřeba bezdrátové připojení. Disponuje pěti RJ45 porty s rychlostí až 1 GbE , které jsou navíc doplněny 1 SFP portem . Jeden RJ45 po...
57,12 €
MikroTik RB960PGS; Cenově dostupný a snadno ovladatelný datový router, který najde využití tam, kde není třeba bezdrátového pokrytí. Disponuje jedním SFP slotem pro optické moduly a pěti gigabitovými RJ45 p...
65,68 €
PLANET BSP360; Solární napájecí PoE router s přepínačem, 6x 1000BaseT z toho 5x PoE IEEE 802.3at pro LAN segment a 1x WAN segment. Vstup pro PV panel 2445V/15A, rozhraní pro akumulátor Pb/NiCd, napájecí výstup...
704,25 €
FTTH router, 1x WAN 100BaseFX (SC multimode 2km) , 4x LAN přepínaný port 10/100BaseTX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient, IGMP Proxy. Neomezený počet vnitřních klientů, firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Conte...
86,97 €
FTTH router, 1x WAN 100BaseFX (SC singlemode 15km) , 4x LAN přepínaný port 10/100BaseTX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient. Neomezený počet vnitřních klientů, firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Content filtr....
92,76 €
FTTH router, 1x WAN 100BaseFX (SFP) , 4x LAN přepínaný port 10/100BaseTX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient. Neomezený počet vnitřních klientů, firewall definován pravidly. IP/MAC/Port/Content filtr. Web/SNMPv2/OAM...
6,48 €
PLANET WGR5004P; Gigabitový směrovač 4x LAN 1000BaseT a 1x WAN 1000BaseT port, 4x PoE injektor 802.3at, celkový výkon až 120 W. Web/SNMPv2c správa, podpora IPv4/IPv6. VLAN 802.1Q, QoSshaper, Spannig tree, MA...
261,03 €
PLANET WGR5004PV; Gigabitový směrovač s 2,4" dotykovým displejem pro usnadnění správy. Disponuje 4x LAN 1000BaseT a 1x WAN 1000BaseT porty, z toho 4x PoE injektor 802.3at s celkovým výkon až 120 W. Web/SNMPv2...
360,15 €
TPLINK TLER5120 Gigabitový širokopásmový router s rozdělováním zátěže TPLINK TLER5120 se vyznačuje výbornými možnostmi zpracování dat a je vybaven řadou výkonných funkcí, mezi které patří rozdělování zátěže, řízení...
171,14 €
Směrovač TL-ER6020 vybavený dvěma gigabitovými porty WAN pro připojení k internetu. Novinka se vyznačuje podporou protokolů IPsec, PPTP a L2TP pro VPN, schopností blokovat P2P sítě a instantní messengery a ochranou před DoS útoky.Klíčové vlastnosti; • ...
117,58 €