Kabely

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

Kabely

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení špulka 500mParametry; konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem); optické vlákno: 12x SM09/125 G.6...
306,30 €
Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení špulka 500mParametry; konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem); optické vlákno: 16x SM09/125 G.6...
306,30 €
Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení špulka 500mParametry; konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem); optické vlákno: 4x SM09/125 G.65...
165,71 €
Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení 500mParametry; konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem); optické vlákno: 8x SM09/125 G.657A2 Cor...
196,62 €
Solarix pigtail LC pc; Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor: LC; Typ vl...
25,55 €
Solarix pigtail LC pc SM OS1Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKonektor: LC; Počet...
25,55 €
Solarix pigtail SC pc SM OS1Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKonektor: SC; Počet...
23,40 €
Solarix LC SM OS1 duplex SXAD-LC-PC-OS-DOptické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
1,77 €
Solarix SC SM OS1 simplex SXAD-SC-PC-OS1-SOptické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
0,61 €