Konvertory

 
 
 
 
 
 

Konvertory

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
PLANET GT1205A; Gigabit Ethernet konvertor/přepínač 10/100/1000BaseT na 1000BaseSX/LX pro moduly SFP. Instaluje se libovolný modul SFP řady MiniGBIC. Dva porty SFP operují ve funkci přepínače. Komp...
111,09 €
PLANET GT706B15; Gigabit Ethernet konvertor 1000BaseT / 1000BaseLX (single mode), pro singlemodové vlákno, do 15 km, WDM (obousměrný přenos po jednom vlákně). Konektor SC. Vysílač 1550 nm. Protikus GT706A15....
6,58 €
PLANET GT802S; Gigabit Ethernet konvertor/přepínač 1000BaseT/1000BaseLX (SC konektor), singlemode. Bridge, autoMDI/MDX. Konektory SC. Konvertor pro přechod mezi singlemódovým a metalickým spojem pro Gig...
85,45 €
Planet GT806A15; Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000BaseT / 1000BaseLX (single mode), pro singlemodové vlákno, do 15 km, WDM (obousměrný přenos po jednom vlákně). Konektor SC. Vysílač 1310 nm. Ko...
132,46 €
Planet GT806B15; Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000BaseT / 1000BaseLX (single mode), pro singlemodové vlákno, do 15 km, WDM (obousměrný přenos po jednom vlákně). Konektor SC. Vysílač 1550 nm. Ko...
162,42 €
PLANET GT905A; Gigabit Ethernet konvertor 1000BaseT / miniGBIC. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický. Web management. Nutno zakoupit modul miniGBIC...
68,34 €
PLANET GTP805A; PoE injektor IEEE 802.3at a optický konvertor Gigabit Ethernet, přepínač 10/100/1000BaseTX miniGBIC (SFP), full duplex, 1k MAC adres. Zařízení není jenom konvertorem mezi přenosovými médi...
98,28 €
PLANET ICS100; Konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokol. Převodník IP komunikace (LAN 10/100Mbit/s Ethernet) na sériové linky typů RS485, RS422 a RS232. Typ sériové komunikace je volitelný. Přenos s...
78,97 €
PLANET ICS2105A; Konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokol určený pro průmyslové aplikace. Převodník IP komunikace 100BaseFX(SFP) na sériové linky typů RS485, RS422 a RS232. Typ sériové komunikace je volitelný....
134,77 €
Planet IFT802T; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SC, multimode, do 2km. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň, praco...
7.900,11 €
Planet IFT802TS15; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SC, singlemode, do 15km. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň,...
137,10 €
Planet IFT805AT; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SFP. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota 40 a...
111,55 €
PLANET IGT1205AT; Konvertor ethernet 1000BaseT na optiku 100/1000BaseX se sloty SPF pro instalaci MFB a MGB modulů, určený pro průmyslové a FTTH aplikace. Možnost redundantního napájení v rozsahu 24V až 48V DC...
8.464,38 €
PLANET IGT905A; Konvertor ethernet 1000BaseT na optiku s volným SFP portem, určený pro průmyslové a FTTH aplikace. Web/SNMP správa. VLAN 802.1Q, QinQ, shaper, TCP/UDP filter, podpora OAM 802.3ah, OAM TS1000....
137,10 €
PLANET FT802; Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX 100Base FX (SC), max 2 km, full duplex, malé rozměry. (97 x 69 x 26 mm), bridge; Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce...
35,02 €
PLANET GT802; Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000BaseT / 1000BaseSX. Dosah 220/550m, multimode. Bridge, autoMDI/MDX. Konektory SC. Konvertor pro přechod mezi multimódovým a metalickým spojem pro Gig...
48,15 €
PLANET GT802S; Gigabit Ethernet konvertor/přepínač 1000BaseT/1000BaseLX (SC konektor), singlemode. Bridge, autoMDI/MDX. Konektory SC. Konvertor pro přechod mezi singlemódovým a metalickým spojem pro Gig...
52,52 €
PLANET ICS100; Konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokol. Převodník IP komunikace (LAN 10/100Mbit/s Ethernet) na sériové linky typů RS485, RS422 a RS232. Typ sériové komunikace je volitelný. Př...
43,33 €
PLANET VC201A; Ethernet po dvouvodičovém vedení (technologie VDSL2). 1xLAN RJ45, 1xVDSL2 RJ11, 1x POTS RJ11. Nastavení DIP přepínači. Volitelně Master/Slave. 100/55Mbit/s na 300m. Transparentní bridge. Dosah...
78,78 €
PLANET VC202A; Ethernet po koaxiálním vedení (technologie VDSL2). 1x LAN RJ45, 1x VDSL2 BNC konektor. Nastavení DIP přepínači. Volitelně Master/Slave. 100/100Mbit/s na 300m. Transparentní bridge. Dosah až 3km (kabe...
48,15 €