Mediakonvertory

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

Mediakonvertory

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media kon...
25,34 €
Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférick...
25,34 €
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS.Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická s...
29,36 €
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS.Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická s...
28,21 €
Hlavní znaky: 14 přihrádek až pro 14 média konvertorů; Volitelný redundantní napájecí zdroj pro zajištění nepřetržitého spolehlivého provozu; Podporuje funkci výměny za provozu a umožňuje tak snadnou a rychlou výměnu konvertoru a napájecího zdroje; Dva...
242,09 €
Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 550 m. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení externím napájecím adaptérem...
38,15 €
Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptér...
39,36 €
Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje k...
22,91 €