Moduly GBIC

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

Moduly GBIC

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
SFP modul pro Cisco switche a routery. Formát: SFP Rychlost: 100 Mbps Vzdálenost: 2 km Vlnová délka: 1310 nm Konektor: LC Kompatibilita: Cisco
226,34 €
Cisco GLCLHSMD=; SFP modul pro sloty podporující rychlost 1 Gbps s LC konektorem. Modul pracuje na vlnové délce 1300 nm, nabízí rozšířený rozsah provozních teplot a podporu DOM. Disponuje duálním LC / PC konektorem....
426,91 €
1000BASE-SX SFP transceiver modul pro MMF, vlnovou délku 850-nm , rozšířený rozsah provozních teplot a podporum DOM. Duální LC/PC konektor.Specifikace; Typ: Cisco SFP; Datový přenos: 1.25/1.0625Gbps; Vlnová délka: 850nm; Dosah/napájení: 550m; Optické k...
256,29 €
Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří také produkty zam...
69,33 €
Cisco modul SFP10GLRS=; SFP modul pro sloty podporující rychlost 10 Gbps s LC konektorem. Pracující na vlnové délce 1310 nm, rozšířený rozsah provozních teplot. Duální LC konektor. ZÁKLADNÍ SPECIFIKAC...
1.250,04 €
Specifikace; Typ: Cisco SFP; Vlnová délka: 850nm; Dosah/napájení: 300m; Konektor: LC; Typ optického vlákna: MMF; Kompatibilita: 100% Cisco kompatibilní
630,48 €
Cisco SFP10GSRS; 10Gbps SFP modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP; Rychlost: 10 Gbps; Typ: multimode...
461,91 €
DELL SFP1GCWDM47SM80KMD; Univerzální SFP CWDM modul pro sloty podporující rychlost 1 Gbps . CWDM spektrum umožňuje nasazení více signálů do jedoho vlákna, tím znásobit propustnost stávajících kabelů....
71,21 €
DELL SFP1GWDMA20KMD; Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1 Gbps . Obousměrné vysílání po jednom vlákně (WDM technologie) umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Je třeba po...
26,11 €
DELL SFP1GWDMB20KMD; Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1 Gbps . Obousměrné vysílání po jednom vlákně (WDM technologie) umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Je třeba po...
36,90 €
DELL X210GSM40KMDMID; Univerzální X2 modul pro sloty podporující rychlost 10 Gbps . Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310 nm zajišťuje dosah až 40 km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompati...
900,11 €
DELL SFP1GMM500MDE; 1Gbps SFP modul s LC konektorem. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití multimode vlákna. Obecná kompatibilita s výrobky Dell. ZÁK...
14,94 €
DELL 63GGJ 1000BASESX 850 nm; Tento vysílač s přijímačem připojitelný za provozu v provedení SFP (Small Form Factor Pluggable) nabídne oboustranný konektor LC , konektivitu 1GbE a rozšíření vaší sítě o d...
80,53 €
Optický modul DELL SFP1GSM20KMDE; 1Gbps SFP modul s LC konektorem. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití singlemode vlákna. Obecná kompatibilita s výrobky Dell....
21,62 €
Dell SFP+ 10Gbe pro N3000; Síťová karta pro gigabitový Dell SFP od společnosti Dell je ideální pro připojení serverů k síti. Serverový síťový adaptér pro gigabitový SFP je prokazatelně spolehlivé řešení, které splňuje...
228,38 €
SFPP10GMM300MDE; Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 300m při použití Multimode vlákna. Modul podporuj...
52,00 €
SFPP10GSM20KMDE; Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Modul podpor...
119,47 €
INTEL Ethernet SFP+ 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm, je určen pro použití do 300 m v MMF(SR) režimu. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty E10G41BFLR...
108,40 €
MikroTik S+31DLC10D 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 1310nm, je určen pro použití do 10km v SM režimu. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly jsou t...
127,34 €
MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 1310nm, je určen pro použití do 300 m v MM režimu. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly ...
62,23 €