Optické prvky

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 


Optické prvky

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Optická spojka DATACOM zem, zeď, stožár 24 vlákenVodotěsný venkovní rozvaděč a hrncová spojka až pro 24 vláken lze instalovat kdekoliv, na zem, zeď i stožár.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEMaximální počet vlá...
69,08 €
Optická spojka DATACOM zem, zeď, stožár 48 vlákenVodotěsný venkovní rozvaděč a hrncová spojka až pro 48 vláken lze instalovat kdekoliv, na zem, zeď i stožár.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEMaximální počet vlá...
48,25 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
9,74 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
10,42 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
11,48 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
24,77 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
9,74 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
9,61 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
11,48 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
9,74 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
10,42 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
11,48 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
9,74 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
10,01 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
11,48 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 50/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
5,85 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 50/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
10,42 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 50/125 MM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM; P...
10,63 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 62,5/125 MM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
9,74 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 62,5/125 MM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: MM;
10,42 €