Ostatní

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

Ostatní

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Cisco 10GBASECU SFP+ 3 m; SFP+ propojovací kabel s rychlostí 10 Gbps . Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí aj. Je výborný pro snížení nákladů . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...
63,42 €
Cisco SFP+; Pasivní propojovací kabel pro datová centra.; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Podpora: 10GBASE Ethernet a OTU2 / OTU2e; Délka kabelu: 1 m
52,66 €
Ochrana sváru DATACOM smršťovací 40mmSmršťovací trubičková ochrana sváru o délce 40mm.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp ochrany: smršťovací; Délka: 40 mm;
0,17 €
Ochrana sváru DATACOM smršťovací 60mmSmršťovací trubičková ochrana sváru o délce 60mm.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp ochrany: smršťovací; Délka: 60 mm;
0,20 €
Optický venkovní spojovací box pro 8 vlákenZÁKLADNÍ SPECIFIKACEVodotěsný venkovní nástěnný FTTx box; 2x otvor pro vstup / výstup kabelu; 8 výstupních vodotěsných zdířek; Včetně kazety a hřebínků, spojky nejsou součástí dodávky; Zajištění dvířek na plas...
19,76 €
DELL 470AAVK; Twinaxiální kabel od společnosti Dell slouží k propojování na krátké vzdálenosti v rámci racku a mezi sousedními racky. Kabel má délku 0.5 m. Tento výrobek byl testován a ověřen se zařízeními Dell. Poku...
1,90 €
Dell SFP+ 10 Gbit 1 m; Twinaxiální kabel od společnosti Dell slouží k propojování na krátké vzdálenosti v rámci racku a mezi sousedními racky. Kabel má délku 1 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; For...
14,40 €
DELL SFPPCAB10G3MD; SFP+ propojovací kabel s rychlostí 10 Gbps . Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí aj. Je výborný pro úsporu nákladů . Obecná kompatibilita s výrobky Dell....
73,39 €
Dell SFP+ 10Gbit 3 m; Tento optický kabel Dell zajišťuje konektivitu na vzdálenost až 3 m. Je určen pro vhodné platformy Dell . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP+; Rychlost:...
15,24 €
DELL QLogic 2562; Dvouportová optická síťová karta od společnosti Dell nabízí výjimečný výkon a pokročilé funkce pro správu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kompatibilita: PowerEdge R320, R420,...
1.278,75 €
MikroTik FiberBox; FiberBox CRS1055SFB nabízí skvělý poměr cena/výkon. Dodáván je v outdoor case a nabízí 5x SFP. Je tak předurčen pro rozvod optické trasy. Ideální řešení pro poskytovatele internetu, kteří pot...
63,06 €
MikroTik CWDMMUX8A; CWDM je pasivní jednotka MUX/DEMUX, která umožňuje sloučit až osm optických vláken do jednoho. Velkou předností takového řešení je snížení nákladů zvláště pro instalace optických vláken na dlouhé...
PLANET CBDAQSFP0.5M; 40Gb/s spojovací metalický kabel pro rozhraní QSFP+. Délka 50cm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: QSFP+; Konektor 2: QSFP+; Pr...
145,30 €
PLANET CBDAQSFP2M; 40Gb/s spojovací metalický kabel pro rozhraní QSFP+. Délka 2m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: QSFP+; Konektor 2: QSFP+; Provoz...
182,57 €
Gigabitová síťová karta 1000BaseX, SFP. PCI Express x1. Hardwarová akcelerace. Síťová karta pro optický Gigabitový Ethernet (IEEE 802.3z) dovolující okamžitou realizaci nasazení 1000Mbps přenosů v počítačové síti a na páteřních spojích mezi servery....
67,05 €
10Gigabitový síťový adaptér se SFP+ slotem pro instalaci modulů MTBLR/SR a DWDM, podpora RSS(multi CPU), PCI Express x8. 10Gigabitový adaptér instalovatelný do PCI Express x8 dovolující okamžitou realizaci nasazení 10Gbps přenosů. Slouží pro...
173,60 €
GEPON OLT centrální jednotka pro výstavbu GEPON sítě. 2x GEPON IEEE 802.3ah OLT port 1310/1490nm 1,25Gbps v každém směru, 2x 1000Base TPRJ45 nebo SFPLX/SX. Podpora VLAN, DBA, IGMP, ACL filtr. Správa GUI utilitou, SNMP v2c. S rozšiřující...
1.162,08 €
EPN110; GEPON ONU, klientská jednotka pro výstavbu GEPON sítě. 1x GEPON 802.3ah ONU port 1310/1490nm, 1,25Gbps v každém směru, konektor SC(PC). 1x LAN. Transparentní k provozu. Fanless, bez pohyblivých částí....
42,63 €
Solarix FP21U12SCDB; Čelo optické vany vhodné pro optickou vanu s výsuvnou policí uzavíratelnou klapkami. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Velikost: 1U; Typ optických spojek: SC...
3,11 €
Solarix Kazeta pro 24 svárůOptická kazeta disponuje unikátním systémem pro vedení vláken jak ve vnitřní části, tak i na vnější části po jejím obvodu. Součástí optické kazety jsou dva dvoupatrové hřebínky, které společně ...
6,14 €