Patchkabely 9um

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

Patchkabely 9um

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
9,29 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
19,27 €
Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
11,48 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
9,86 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
9,55 €
Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
11,48 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
9,74 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 09/125 SM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
10,42 €
Optický patchcord DATACOM LC-ST 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
11,48 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 09/125 SM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
9,76 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
11,48 €
Optický patchcord DATACOM SC-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
9,07 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
9,74 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 09/125 SM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
10,42 €
Optický patchcord DATACOM ST-SC 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
11,48 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 09/125 SM 1mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
6,23 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 09/125 SM 2mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
6,70 €
Optický patchcord DATACOM ST-ST 09/125 SM 3mOptický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACETyp optického vlákna: SM; P...
11,48 €
Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 10 m; Optický patch kabel v duplexním provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm. Kabel je délky 10 m a je zakončený konektory LC/LC, broušení UPC/UPC. Slouží k propojení dvou aktivníc...
11,62 €
Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1 m; Optický patch kabel v duplexním provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm. Kabel je délky 1 m a je zakončený konektory LC/LC, broušení UPC/UPC. Slouží k propojení dvou aktivních...