Průmyslové prvky

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

Průmyslové prvky

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Planet IFT802T; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SC, multimode, do 2km. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň, praco...
107,26 €
Planet IFT802TS15; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SC, singlemode, do 15km. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň,...
120,92 €
Planet IFT805AT; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SFP. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota 40 a...
93,60 €
PLANET IGS801M; 8mi portový 1000BaseT spravovatelný přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. Redundance datového propojení s 300ms zotavením. Web//SNMP management, 64 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, agr...
198,91 €
PLANET ISW511; 5ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100BaseTX, 1 optický port 100BaseFX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 1...
63,37 €
PLANET ISW514PTF; Přepínač pro průmyslové aplikace 4x 10/100BaseTX včetně PoE IEEE 802.3af injektorů + 1x 100FX (SFP slot), výkon PoE až 60W. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres, detekce p...
151,64 €
PLANET ISW621TF; 6ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100BaseTX, 2 optické port 100BaseFX, SFP sloty. Možnost redundantního napájení v rozsahu 1248V DC, krytí IP30, hliníková...
69,74 €
Planet ISW801T; 8ti portový přepínač 10/100BaseTX pro průmyslové aplikace.Krytí IP30, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty 40 až 75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. EFT+ESD ochrana do 6kV. Duální napá...
81,93 €
PLANET ISW501T; 5portový přepínač 10/100BaseTX pro průmyslové aplikace. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres, detekce přímý/křížený kabel. Možnost redundantního napájení v rozsahu 1248V DC...
70,77 €
PLANET PWR24048; Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí 48V DC, zatížitelnost 240W. Provozní teplota 10 až 70°C. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výstupní napětí: 4856V DC...
56,20 €
PLANET ICG2420LTE IoT/M2M; Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS232, 1x RS485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sít...
524,41 €
PLANET ICG2420GLTE; Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS232, 1x RS485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sítě 2G+3G...
542,13 €
PLANET ICS-2100Přenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužuj...
101,42 €
PLANET IFB244MLC; Průmyslový optický bypass přepínač (4 x LC duplex multimode konektor), který chrání síť před selháním a zajišťuje integritu sítě při výpadku napájení. Redundantní napájení 9 48 V DC nebo 24...
415,31 €
PLANET IFB244MSC; Průmyslový optický bypass přepínač (4 x SC duplex multimode konektor), který chrání síť před selháním a zajišťuje integritu sítě při výpadku napájení. Redundantní napájení 9 48 V DC nebo 24...
415,31 €
PLANET IFB244SLC; Průmyslový optický bypass přepínač (4 x LC duplex singlemode konektor), který chrání síť před selháním a zajišťuje integritu sítě při výpadku napájení. Redundantní napájení 9 48 V DC nebo 24...
415,31 €
PLANET IFB244SSC; Průmyslový optický bypass přepínač (4 x SC duplex singlemode konektor), který chrání síť před selháním a zajišťuje integritu sítě při výpadku napájení. Redundantní napájení 9 48 V DC nebo 24...
415,31 €
PLANET IFGS1022HPT; Průmyslový přepínač a konvertor s PoE 8 injektory 100BaseTX s celkovým výkonem; DIP přepínače pro aktivaci Extend PoE módu 10Mb/s. M...
315,40 €
PLANET IGS10020HPTv3; PoE průmyslový spravovatelný přepínač a konvertor 8x 10/100/1000BaseT, 4x SFP 100/1000BaseX (diagnostika DDM), podpora IPv4/IPv6, možno napájet v rozsahu 1248V; Web/SNMPv3...
633,78 €
PLANET IGS-10020MTInteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro do...
298,94 €