Průmyslové prvky

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

Průmyslové prvky

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Planet IFT802T; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SC, multimode, do 2km. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň, praco...
116,32 €
Planet IFT802TS15; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SC, singlemode, do 15km. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň,...
131,11 €
Planet IFT805AT; Optický konvertor 100BaseTX /100baseFX pro průmyslové aplikace s vestavěným přepínačem. Optický port s konektorem SFP. Redundantní napájení, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota 40 a...
101,53 €
PLANET IGS801M; 8mi portový 1000BaseT spravovatelný přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. Redundance datového propojení s 300ms zotavením. Web//SNMP management, 64 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, agr...
215,72 €
PLANET ISW511; 5ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100BaseTX, 1 optický port 100BaseFX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 1...
91,38 €
PLANET ISW514PTF; Přepínač pro průmyslové aplikace 4x 10/100BaseTX včetně PoE IEEE 802.3af injektorů + 1x 100FX (SFP slot), výkon PoE až 60W. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres, detekce p...
214,52 €
PLANET ISW621TF; 6ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100BaseTX, 2 optické port 100BaseFX, SFP sloty. Možnost redundantního napájení v rozsahu 1248V DC, krytí IP30, hliníková...
107,34 €
Planet ISW801T; 8ti portový přepínač 10/100BaseTX pro průmyslové aplikace.Krytí IP30, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty 40 až 75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. EFT+ESD ochrana do 6kV. Duální napá...
88,83 €
PLANET IVC2002; 4ti portový Ethernet extender pro průmyslové aplikace10/100BaseTX, AutoNegotiation, AutoMDI / MDIX. 2x VDSL2 porty BNC/RJ11 (profil 17a), nastavitelné režimy, Band plan a SNR pomocí DIP pře...
200,94 €
Planet IGS10020PT; Průmyslový spravovatelný přepínač 8 x 10/100/1000BaseT, 2 x SFP 100/1000BaseX, včetně PoE IEEE 802.3at injektorů, výkon až 240W. Podpora IPv6, Web/SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sítí, Sp...
666,51 €
PLANET ICG2420LTE IoT/M2M; Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS232, 1x RS485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sít...
568,91 €
PLANET ICG2420GLTE; Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS232, 1x RS485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sítě 2G+3G...
587,96 €
PLANET ICS-2100Přenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužuj...
109,98 €
PLANET IFGS1022HPT; Průmyslový přepínač a konvertor s PoE 8 injektory 100BaseTX s celkovým výkonem; DIP přepínače pro aktivaci Extend PoE módu 10Mb/s. M...
439,44 €
PLANET IGS-10020MTInteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro do...
393,08 €
PLANET IGS-10020PTInteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro do...
620,28 €
PLANET IGS-10080MFTInteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro d...
526,85 €
PLANET IGS1020TF; Malý průmyslový switch Switch má kovové šasi, které odolá vnějším teplotám v rozsahu od 40°C do 75°C . Díky redundatnímu napájení nehrozí výpadek switche, v případě, že jeden ze zdrojů...
271,95 €
PLANET IGS12040MT; Průmyslový spravovatelný přepínač a konvertor 8x 10/100/1000BaseT, 4x SFP 100/1000BaseX (diagnostika DDM), podpora IPv4/IPv6. Web/SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, Rapi...
486,74 €
PLANET IGS620TF; Průmyslový switch má kovové šasi, které odolá vnějším teplotám v rozsahu od 40°C do 75°C . Díky redundatnímu napájení nehrozí výpadek switche, v případě, že jeden ze zdrojů napájení sel...
756,54 €