Reklamácie v INGRAM.sk - krátky návod

 
 
 
 
 
 

Reklamácie v INGRAM.sk - krátky návod


 

Vybavenie reklamácie prostredníctvom autorizovaného servisu:

Odporúčame využívať servisné strediská. Najmä pre ich rýchlosť, promptnosť pri spracovaní reklamácie. Servisní partneri sú osvedčenými subjektami, na ktoré sa spoliehame. Pri riešení reklamácie nevzniká tak oneskorenie v logistike medzi nami a servisom, kam tovar taktiež zasielame.

 

Riešenie reklamácie prostredníctvom autorizovaného servisu:

 


 

Vybavenie reklamácie prostredníctvom predajcu:

1. Pre zahájenie reklamačného konania je potrebné vyplniť reklamačný formulár

2. Vygenerované číslo reklamácie, ktoré obdržíte spolu s potvrdzovacím emailom, uvedťe na balenie zásielky spolu s označením.

3. Produkt obnovte na továrenské nastavenia, a zašlite s produktom aj kópiu dokladu o kúpe.

4. Do 1 dňa, počas víkendov a sviatkov najbližšie idúci pracovný deň obdržíte email so štítkom na prepravu a ďalším postupom ako dopraviť reklamáciu na naše reklamačné oddelenie. Poskytneme najlepší spôsob prepravy produktu na základe jeho vlastnosti a rozmerov.

 


 

Odstúpenie od zmluvy

1. Pre zahájenie odstúpenia od zmluvy je potrebné vyplniť reklamačný formulár. Vo formulári prosím uveďte, že žiadate o odstúpenie od zmluvy.

2. Vygenerované číslo reklamácie, ktoré obdržíte spolu s potvrdzovacím emailom, uvedťe na balenie zásielky spolu s označením VRATKA.

3. Produkt je potrebné vrátiť v továrenských nastaveniach,nepoškodený, bez známok používania v originálnom balení.

4. Do 1 dňa, počas víkendov a sviatkov najbližšie idúci pracovný deň, obdržíte email so štítkom na prepravu a ďalším postupom ako dopraviť reklamáciu/odstúpenie od zmluvy na naše reklamačné oddelenie. Poskytneme najlepší spôsob prepravy produktu na základe jeho vlastností a rozmerov.

Bez inštrukcií,ktoré Vám vygeneruje systém, prosím zásielku neodosielajte.

 


 

Stav reklamácie

Overiť stav Vašej reklamácie môžete vo svojom účte zákaznika, pokiaľ ste registrovaný a prihlásený.

V prípade, že nemáte registráciu a objednávku ste realizoval ako neregistrovaný zákazník, kontaktujte nás. Radi Vám poskytneme informáciu o stave Vašej reklamácie.

 

Reklamácie:

reklamacie@ingram.sk

tel: 02/33 04 69 14