SFP Mini-GIBIC

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

SFP Mini-GIBIC

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
SFP modul pro Cisco switche a routery. Formát: SFP Rychlost: 100 Mbps Vzdálenost: 2 km Vlnová délka: 1310 nm Konektor: LC Kompatibilita: Cisco
160,53 €
1000BASE-SX SFP transceiver modul pro MMF, vlnovou délku 850-nm , rozšířený rozsah provozních teplot a podporum DOM. Duální LC/PC konektor.Specifikace; Typ: Cisco SFP; Datový přenos: 1.25/1.0625Gbps; Vlnová délka: 850nm; Dosah/napájení: 550m; Optické k...
220,26 €
Cisco SFP+; Pasivní propojovací kabel pro datová centra.; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Podpora: 10GBASE Ethernet a OTU2 / OTU2e; Délka kabelu: 1 m
51,59 €
Specifikace; Typ: Cisco SFP; Vlnová délka: 850nm; Dosah/napájení: 300m; Konektor: LC; Typ optického vlákna: MMF; Kompatibilita: 100% Cisco kompatibilní
441,05 €
INTEL Ethernet SFP+ 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm, je určen pro použití do 300 m v MMF(SR) režimu. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty E10G41BFLR...
109,63 €
MikroTik S+31DLC10D 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 1310nm, je určen pro použití do 10km v SM režimu. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly jsou t...
128,20 €
MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 1310nm, je určen pro použití do 300 m v MM režimu. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly ...
47,55 €
MikroTik S-31DLC20DZÁKLADNÍ SPECIFIKACERychlost přenosu dat: 1,25 G; Vzdálenost: 20 km; Vlnová délka: 1310 m; Konektor: Dual LC; Formát: SFP
19,97 €
MikroTik S-85DLC05D SFP modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm, je určen pro použití do 550 m v MM režimu. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS...
14,82 €
SFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepinatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání Formát: SFP; Rychlost: 10/100/1000Mbps; Typ: metalický; Vzdálenost: 100m; Konektor: RJ45; Komp...
15,86 €
Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vláknaFormát: SFP; Rychlost: 100Mbps; T...
15,09 €
Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vláknaFormát: SFP; Rychlost: 100Mbps; T...
16,86 €
Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vláknaFormát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ...
17,45 €
SFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepinatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání Formát: SFP; Rychlost: 1000Mbps; Typ: metalický; Vzdálenost: 100m; Konektor: RJ45; Kompatibili...
16,65 €
Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vláknaFormát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ...
13,88 €
Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vláknaFormát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ...
29,38 €
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ: WDM...
14,54 €
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ: WDM...
27,39 €
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFP; Rychlost: 1 Gbps; Typ: WD...
18,94 €
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ: WDM...
25,68 €