SFP Mini-GIBIC

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 

SFP Mini-GIBIC

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
SFP modul pro Cisco switche a routery. Formát: SFP Rychlost: 100 Mbps Vzdálenost: 2 km Vlnová délka: 1310 nm Konektor: LC Kompatibilita: Cisco
233,87 €
1000BASE-SX SFP transceiver modul pro MMF, vlnovou délku 850-nm , rozšířený rozsah provozních teplot a podporum DOM. Duální LC/PC konektor.Specifikace; Typ: Cisco SFP; Datový přenos: 1.25/1.0625Gbps; Vlnová délka: 850nm; Dosah/napájení: 550m; Optické k...
220,26 €
Cisco SFP+; Pasivní propojovací kabel pro datová centra.; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Podpora: 10GBASE Ethernet a OTU2 / OTU2e; Délka kabelu: 1 m
51,17 €
Specifikace; Typ: Cisco SFP; Vlnová délka: 850nm; Dosah/napájení: 300m; Konektor: LC; Typ optického vlákna: MMF; Kompatibilita: 100% Cisco kompatibilní
649,83 €
INTEL Ethernet SFP+ 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm, je určen pro použití do 300 m v MMF(SR) režimu. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty E10G41BFLR...
115,39 €
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.Formát: SFP; Rychlost: 1Gbps; Typ: WDM...
14,54 €
ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
130,30 €
Gigabitová rychlost a flexibilita; Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu.; Malá velikost a vysoká hus...
70,73 €