Wifi a sítě

 
 
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 


Wifi a sítě

Výrobca: 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Patch panel z produktové řady Solarix 10G s označením SX24-0-STP-BK je modulární neosazený patch panel, který je určen pro 24 keystonů SXKJ-10G-STP-BK, které splňují specifikaci CAT6A.
17,11 €
Triton 19" stojan 42U dvoudílný 600hl.šířka 616; výška 2031; hloubka 600
216,25 €
DELTA RZ (RZA-45-A81-XAX-A1)• stojanový 19“ rozvaděč, rozebíratelný, krytí IP30; • součástí rozvaděče jsou čtyři pozinkované posuvné vertikální lišty s perforací pro uchycení; instalovaných zařízení, které zároveň tvoří nosnou kostru celého rozvaděče; ...
530,63 €
Napájecí panel ACAR 504WF je vybaven přepěťovou ochranou. Chrání před přepětím a filtruje napětí pro všechny připojené spotřebiče. Napájecí panel je dodáván v provedení s 5 zásuvkami a 3 m dlouhým přívodním kabelem.5-poziční rozvodný panel s přepěťovou...
21,36 €
Tento adaptér umožňuje uchycení kamerových krytů na konzoli pod strop. Podporované kryty; * Kryty TransPac TPH řady 1000, 2000, 3000 a 4000 Nosnost; * do 35kg Rozsahy; * natáčení 360°; * naklápění 120° Hmotnost; * 1,3kg
9,18 €
4GAC55U; ASUS 4GAC55U je nejrychlejší 4G LTE router, který je na trhu k dispozici! Stačí vložit SIM kartu podporující síť 4G LTE a jeho integrovaný modem se bezdrátově připojí k internetu s využitím mimořádně rychlé...
296,96 €
ASUS RTN56U vB; ASUS DSLAC56U je ADSL/VDSL modemový 2x2 WiFi router , který podporuje standard 802.11ac a nabízí celkovou rychlost přenosu dat ve dvou pásmech až 1167 Mb/s . V pásmu 5 GHz zajišťu...
83,18 €
ASUS DSLAC68U; ASUS DSLAC68U je nejrychlejší ADSL/VDSL modemový WiFi router na světě, jehož kombinovaná rychlost přenosu dat v obou pásmech činí až 1 900 Mb/s. V 5GHz pásmu dosahuje rychlost přenosu dat u standardu...
153,08 €
ASUS RTAC51U Dvoupásmový bezdrátový AC750 router ASUS RTAC51U poskytuje vysokou rychlost bezdrátového připojení i skvělou možnost vylepšit svoji domácí bezdrátovou síť na nejnovější standard WiFi 802.11ac. Využijte...
48,56 €
ASUS RTN12 vD; RTN12 je 300Mbps Wireless N směrovač s drátovým i bezdrátovým připojením k síti navržen speciálně pro malé podniky a domácí kanceláře. S 2T2R MIMO technologií a dvěma odnímatelnými 5dBi anté...
23,86 €
ASUS RTAC68U; kombinovanou rychlostí přenosu dat v obou pásmech 1 900 Mb/s, což odpovídá trojnásobné rychlosti oproti 802.11n routerům. Nabízí; čtyři porty Gigabit Eth...
129,13 €
Produkt se zpracovává
127,44 €
Nástěnný datový rozváděč Atrack je navržen pro instalace sítí strukturovaných kabeláží v menším rozsahu. Typ LC-13 obsahuje perforaci pro lepší odvětrávání v případě instalace zařízení s vyšší výhřevností.Konstrukce umožňuje uchycení na stěnu prostředn...
219,42 €
Slouží pro účelnou a přehlednou organizaci kabeláže uvnitř rozvaděče.Vnější rozměr plastového oka: 44 × 70 mm; Vnitřní rozměr plastového oka: 30 × 55 mm;
6,99 €
Velikost: 1U; Počet portů: 12; Barva: černá; Typ optických spojek: SC, LC; Podpora PatchView: Ne
5,21 €
Cisco RV042; Spolehlivý a výkonný router, který se vyznačuje vysokou úrovní zabezpečení a ethernetovým switchem s automatickým rozpoznáním připojeného typu kabelu a dvěma WAN porty , které buď zvýší výkon...
113,32 €
Cisco SPA 508G; Základní telefon vhodný pro manažery a administrátory, kteří potřebují tlačítka zrychlené volby, sdílené linky a potřebují monitoring linek. Telefon podporuje až; 8 hovorů současně. ; ZÁK...
116,64 €
Cisco C881; 10/100-Mbps fast Ethernet router kombinuje přístup k internetu, bezpečnost a; bezdrátové služby na jednom bezpečném zařízení. Tento router nabízí rychlé širokopásmové připojení pro malé a středn...
400,72 €
1000BASE-SX SFP transceiver modul pro MMF, vlnovou délku 850-nm , rozšířený rozsah provozních teplot a podporum DOM. Duální LC/PC konektor.Specifikace; Typ: Cisco SFP; Datový přenos: 1.25/1.0625Gbps; Vlnová délka: 850nm; Dosah/napájení: 550m; Optické k...
220,26 €
Cisco SFP+; Pasivní propojovací kabel pro datová centra.; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Podpora: 10GBASE Ethernet a OTU2 / OTU2e; Délka kabelu: 1 m
53,54 €